Wyprawy motocykloweNasze wyprawy  

Wyprawywyprawy

organizacja wypraw motocyklowych
wyprawa w Pireneje
wyprawa do Senegalu
wyprawa w Alpy
Motocyklem przez Maroko
Andaluzja na motorze
Wyprawy do Włoch
Chorwacja

Tu znajdziecie wszelkiego rodzaju informacje o wyprawach motocyklowych organizowanych przez naszą firmę ! Mamy nadzieję, że propozycje, które zostały przygotowane dla naszych Klietnów będą się podobały ... oczekujemy na Wasze uwagi i sugestie ! Jeżeli macie ciekawy pomysł lub miejsce które chcielbyście odwiedzić a z jakiegoś powodu nie możecie go zrealizować, podeślijcie do nas taką informację ...

... chętnie się z tym zmierzymy !

Organizujemy również imprezy na specjalne zamówienie firm oraz klubów motocyklowych !

Tel. +48 515 251 999  e-mail: kontakt@szczota.com.pl


Organizacja wypraw motocyklowych

Organizacja wypraw motocyklowych

Propozycja takich imprez kierowana jest do tych którzy z jakiegoś powodu nie mogą dotrzeć w te miejsca na własnych kołach czy to z powodu kończącego się sezonu w kraju czy też niechęci do podróżowania autostradą a bardzo chcieli by się tam znaleźć i poczuć klimat prawdziwej wyprawy na koniec świata ! Nasze propozycje zostały dobrze przemyślane i przede wszystkim przetestowane ... zobacz co możemy zaproponować !

czytaj całość

Jazda w Pireneje! Sierpień 15 do 25

Jazda w Pireneje! Sierpień 15 do 25

Góry niebywale piękne, dzikie, inne niż Alpy, przez motocyklistów odwiedzane o wiele rzadziej. Zachwycają niezwykłym krajobrazem, musisz to zobaczyć!

czytaj całość

Projekt Senegal

Projekt Senegal

Propozycja dla wprawionych w jazdę motocyklistów, do nawinięcia ponad 7tyś km, czas trwania ok 20dni, trasa wiedzie przez Maroko, Saharę Zachodnią, ziemie niczyją, Mauretanię do Senegalu.

czytaj całość

Wyprawa motocyklowa Maroko 2022

Wyprawa motocyklowa Maroko 2022

Dla Wszystkich tych którym przerwa w sezonie motocyklowym bardzo doskwiera przygotowaliśmy wypad pełen wrażeń. Maroko to kraj w którym klimat, ludzie oraz warunki zawsze sprzyjają motocyklistom. Są tacy którzy twierdzą, że nie można mówić o prawdziwej przygodzie i wyprawie motocyklowej jeżeli nie było się w Maroko ! Zobacz co przygotowaliśmy ....

czytaj całość

 Włoska wyprawa

Włoska wyprawa

Toskania, Elba, Sardynia, Sycylia, Etna, tu można poczuć prawdziwy włoski klimat!!, to raj dla motocyklistów. Turkusowe morze, przepiękne pocztówkowe miejscowości, ruiny średniowiecznych miast, bajkowe panoramy, gaje oliwne, winnice, aleje cyprysów, te miejsca od wieków nie tracą swojego charakteru. Trasy ułożyliśmy korzystając z najlepszych dróg dedykowanych motocyklom.

czytaj całość

Zakręcone ALPY

Zakręcone ALPY

Czekają Nas przełęcze w Alpach Szwajcarii, Francji, Włoch i Słowenii !!! Winkle, mgła, wiatr, deszcz, słońce, ośnieżone szczyty, zielone przełęcze, wodospady, skarpy, to tylko część tego co proponują ALPY. Szerokie pasmo ciągnące się przez przez Europę każdemu na dwóch kołach dostarczy niezapomnianych wrażeń. Trasa z pod szczytu Mont Blanc do samego Lazurowego wybrzeża to jazda na maksa dla spragnionych zakrętów kół. Równy, rozgrzany asfalt malowniczej zakręconej na maxa! drogi Naszej wyprawy wraz z krajobrazem nakłutym wierzchołkami szczytów, sprawi że przytulisz swój motocykl !!! Odpoczynek, kilka piwek, sen i zapragniesz aby ta droga trwała wiecznie !!!

czytaj całość

Kierunek Andaluzja

Kierunek Andaluzja

Andaluzja to krajobrazowo najbardziej urokliwa część Hiszpanii, mająca 320 pogodnych dni w roku, nazywana „Kalifornią Europy” jak tu będziesz przekonasz się dlaczego!, to wymarzone miejsce dla motocyklisty. Piękne wybrzeża, wspaniałe ulice, łańcuchy górskie, klimatyczne i ciasne miasteczka, różnorodność miejsc i doznań, możliwość komponowania tras motocyklowych na wiele sposobów, to daje gwarancje satysfakcji!!

czytaj całość