Co nowego?Co nowego?archiwum aktualności

Wyprawywyprawy

Wyprawy motocyklowe do Chorwacji 2019 - Chorwacja motocyklem

Chorwacja Motocyklem

Chorwacja Motocyklem

Góry wapienne schodzące wprost do morza, ciepły wiatr, droga prowadzona na pólkach skalnych, przepaść prawie pod kołami motocykla i wreszcie fale przenikliwie błekitnego adriatyku rozbijące się o skały na skraju przepaści. Widoki pozostające na zawsze przed oczami. Niepowtarzalny klimat małych portowych miasteczek, przepych starówek i zwyczajne życie płynące na trasie Naszej wyprawy, to wszysko poczujesz i zobaczysz.W najbliższym czasie zabierzemy tam chętnych poznać Croakię na dwóch kołach !!!!!!!! 

 

Termin wyprawy : dowolny 2019

Czas wyprawy : od 7 dni

Cena : 2000 zł z własnym motocyklem

(5500 zł z wypożyczeniem motocykla turystycznego BMW GS)

Oferta zawiera :

          - transport motocykla oraz uczestnika

          - ubezpieczenie uczestnika

          - przejazd sprawdzoną trasą

          - opiekę techniczną oraz serwisową

Plan wyprawy :

Start z miejscowości Rjeka w kierunku Dubrownika przepiękną trasą nr 8 wzdłuż wybrzeża Adriatyku.  

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 515 251 999 lub kontakt@szczota.com.pl

 

Ważną sprawą dla nas jest organizowanie tak wyprawy aby każdy z Was był zadowolony, proszę pamiętać , że są tacy, którzy pragną jeździć cały dzień  a inni wolą jazdę relaksacyjną  z większą ilością postojów,

Wiesz  że drogi  kręte to raj dla doświadczonego motocyklisty,  lecz mogą one być zbyt wymagające dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Warunki jazdy, natężenie ruchu, mentalność lokalnych kierowców, jakość nawierzchni ,  wszystkie te czynniki sprawiają,  że aby dobrze zaplanować trasę dla Ciebie musimy wiedzieć jakie są twoje umiejętności. Taką informację prosimy podawać w zgłoszeniu do wyprawy.

 

powrót