Co nowego?Co nowego?archiwum aktualności

Wyprawywyprawy

Cała prawda o Mikołaju

Cała prawda o Mikołaju

Chyba już nikt nie wierzy że mikołaj w tym roku przyjechał saniami !? niestety aura dała się we znaki nawet jemu!! na szczęście jesteśmy MY!!!, wypożyczamy sprzęty, organizujemy wyprawy, nawet ŚWIĘTEMU!!! zobacz na szczota.com.pl WYPRAWY !!!

czytaj całość

Harley Davidson Day

Harley Davidson Day

Co roku w Hamburgu odbywa się wielka impreza Harley'a. Prawie 80.000 motocykli i motocyklistów z całej Europy odwiedza to miasto aby bawić się w rytmach muzyki rockowej. Zobacz jak prawdziwe krążowniki szos potrafią opanować tak wielkie miasto jakim jest Hamburg. Zobacz też jak wyglądają prawdziwe Custom'u na rozgrzanym asfalcie ....

czytaj całość

Targi Motocykowe w Hali Kapelusz

Targi Motocykowe w Hali Kapelusz

DZIĘKUJEMY wszystkim tym którzy odwiedzili nasze stoisko na targach motocyklowych, które odbyły się w Hali Kapelusz dnia 20-21 sierpnia w Chorzowie. Z Państwa opinii wnosimy, że bardzo podobała się nasza ekspozycja. Zgodnie z przewidywaniami nasze propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem a Państwa opinie przekazywane poprzez ankiety potwierdzają to i motywują nas do dalszej pracy nad ciągłym poprawianiem oferty. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z imprezy ...

czytaj całość

Nasz test nowego BMW K 1600 GTL

Nasz test nowego BMW K 1600 GTL

Jakiś czas temu dzięki uprzejmości jednego z salonów BMW Auto FUS, mogliśmy zapoznać się z nowym dzieckiem bawarskiego koncernu. Dawno zapowiadana sześciocylindrówka BMW jest już dostępna na naszym rynku w dwóch wersjach GTL oraz GT Już po kilki chwilach obcowania z tym sprzętem wiemy, że budzi wielkie emocje nie tylko wizualne ze względu na swoje gabaryty ale również te które wyzwalają się podczas jazdy.

czytaj całość

Alpy Julijskie

Alpy Julijskie

Wyprawa w Alpy Julijskie, łańcuch górski w północno- zachodniej Słowenii, idealne miejsce na przygodę, zakręconą jazdę rozpoczynamy w dolinie Tagliamento, po stronie Włoch, wytyczonych mamy 1500 km tras w tym urzekającym masywie górskim, niepowtarzalne widoki zarezerwowane tylko dla nielicznych jeźdźców wprowadzonych przez nas w tę julijską krainę.

czytaj całość

Strony: [1] 2

Następna