Co nowego?Co nowego?archiwum aktualności

Wyprawywyprawy

Wyprawy motocyklowe do Maroko 2022 - Maroko motocyklem

Maroko 2022   październik 02. - 15. oraz  listopad 14. -  22.

Maroko 2022 październik 02. - 15. oraz listopad 14. - 22.

Maroko zadowoli każdego motocyklistę, od Oceanu po morze Śródziemne, od gór Rif przez Atlas Wysoki do piasków Sahary, od Atlasu Średniego do Antyatlasu, nieskończona możliwość komponowania tras.  Co warto zobaczyć w Królestwie Maroka, absolutnie wszystko jest godne zobaczenia!. Widoki można chłonąć jak gąbka wodę,  dla europejczyka jest to całkowicie inny świat, inna kultura, krajobrazy, ludzie, jedzenie.

Tam nie ma czasu na nudę!, ośnieżone szczyty gór , kręte drogi,  gorące piaski pustyni, piękne plaże, niesamowite widoki.

Przełęcz Tiżin Tiszka daje taką dawkę adrenaliny, że nie sposób jej zapomnieć!

 Dolina Dades i Todra, piękna tego miejsca nie da się opisać

Cascades d’Ouzoud największe wodospady Maroka

Wydmy Erg Chigagga, Erg Chebbi, tej ilości piasku nie można ogarnąć!

Jeśli chcesz się zmierzyć ze swoimi słabościami, sprawdzić się właśnie tam, ZAPRASZAMY.  Więcej informacji uzyskasz w zakładce "wyprawy" i pod nr telefonu  +48 515 251 999 lub kontakt@szczota.com.pl

 

Nasze wyprawy przeznaczone są dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, dla osób o ogólnej dobrej kondycji, z różnym poziomem umiejętności. Zapewniamy dużą dawkę pozytywnych wrażeń, których nigdy nie zapomnisz. Możesz zarezerwować u nas indywidualną wyprawę w miejsca, które oferujemy. Jeśli dysponujesz grupą pięciu ( lub więcej) motocyklistów,  wybierasz dowolną datę wyjazdu. Pracujemy nad tym aby nasza oferta była idealna, aby jakość wypraw była perfekcyjna, a  hotele, restauracje i dodatkowe atrakcje były coraz lepsze. Doznania smakowe to nieodłączna część  tych imprez, proponujemy kuchnie danego regionu otwierając przed wami kulinarny świat, którego nie znacie.

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Regulamin wyprawy

 

powrót